Компанія «ОСБ ХАУЗ Україна» – молода фірма, заснована у 2016 році командою однодумців у формі товариства із обмеженою відповідальністю. Основними напрямками діяльності є проектування, виготовлення та будівництво приватних одноповерхових дерево-каркасних житлових будинків. Визначальною стратегією нашої компанії є переорієнтація ринку нового житла в Україні у бік недорогого customwritings індивідуального житлового будівництва, що базується на використанні сучасних технологій та матеріалів.

Основною перевагою використання каркасних технології у житловому будівництві є суттєве здешевлення вартості реалізованих проектів. Таким чином, кожен квадратний метр збудованого житла може коштувати вже від 3.500грн, що приблизно вдвічі менше вартості квартири або капітального будинку такої ж площі. Значне скорочення тривалості будівництва сприяє тому, що готовий для проживання будинок зводиться на протязі одного будівельного сезону.

Наша компанія допоможе Вам у виборі перспективного проекту житлового будинку та створенні на його основі власного індивідуального. На протязі кількох сесій ми допоможемо пристосувати обраний Вами проект до потреб та побажань вашої родини, врахуємо усі особливості вашої земельної ділянки. Наступним етапом співпраці стане візуалізація розробленого проекту у тривимірному вигляді та калькуляція орієнтовної вартості такої будівлі.

І лише після узгодження усіх деталей ми запропонуємо Вам стати нашим клієнтом та замовити у нас виготовлення такого житлового будинку. Усі особливості співпраці передбачено у типовому договорі, після підписання якого ми приступимо до роботи. Термін виконання замовлення суттєво залежить від багатьох обставин та триває орієнтовно від 3 до 6 місяців. В результаті такої співпраці на вашій земельній ділянці з’явиться новий, сучасний та комфортний житловий будинок.