Опис проекту

Оптима Хауз

Зовнішні розміри будинку 12,5х8,75м
Загальна площа 97,71кв.м
Висота зовнішніх стін 3,0м
Висота стелі 2,65м
Висота будинку 7,2м
Об’єм приміщень 258,9куб.м
Площа чотирискатного даху 199,2кв.м
Кількість вікон 7
Кількість міжкімнатних дверей 9
Тип покриття м’яка бітумна черепиця

Орієнтовна вартість будівельних матеріалів
223 000грн
Орієнтовна вартість усіх матеріалів для зведення будинку 260 000грн
Розрахункова вартість 2400грн/кв.м

ЗАМОВИТИ

Оптима Хауз – середніх розмірів житловий будинок для сім’ї із 3-5 осіб загальною площею 97,71кв.м.

В цьому проекті реалізовано достатній житловий простір для звичайної родини. Три спальні площею 14,96кв.м, 13,91кв.м та 9,24кв.м розташовані у правій південній частині будинку. Простора ванна кімната розміром 6,98кв.м дозволяє розмістити необхіді сантехнічні вузли. Туалет площею 2,12кв.м передбачено окремо. Просторий тамбур площею 2,06кв.м служить ефективним буфером між холодним повітрям ззовні та теплим всередині дому. Простір у великому коридорі площею 13,35кв.м зпланований таким чином, щоб вигідно організувати маршрути між приміщеннями в будинку. Ліворуч передбачено місце для гардеробної шафи-купе. Відсутність вікон в коридорі легко компенсується напівпрозорими міжкімнатними дверима. Розташування вікон у кожній кімнаті на протилежній до дверей стіні дає можливість легко освітлювати внутрішній простір будинку. В даному проекті ми пропонуємо класичний розподіл приміщень із окремим входом. Це дає можливість автономного використання кожного приміщення. Велика вітальня площею – 19,24кв.м може служити комфортним місцем для відпочинку а також виконувати роль кімнати для гостей. Розміри приміщення дозволяють легко розмістити у вітальні камін. Кухня площею 12,61кв.м – ідеально зберігає баланс між відстанями та функціональністю. Два вікна забезпечують високий рівень освітлення протягом сонячного дня. В проекті передбачено технічне приміщення площею 3,24кв.м під котельню або комору. Такі розміри дозволяють розмістити в котельні твердопаливний котел, ємність-енергоакумулятор, електричний бойлер, розподільчі вузли водопостачання та електромережі.
Не зважаючи на солідні розміри будинку його легко опалювати за допомогою різних систем опалення. Можна використовувати будь-який твердопаливний, газовий або електричний котел. Витрати тепла – 0.5-1Гкал на місяць. Тому також в такому будинку є можливість реалізувати систему опалення на повітряній основі. Інтегрувавши в одне ціле дров’яний камін та кондиціонер із функцією підігріву можна легко та дешево підтримувати комфортну температуру повітря протягом цілого року.

Усі проекти ТОВ “ОСБ ХАУЗ Україна” є типовими. У процесі обговорення особливостей кожен проект можна видозмінити та доопрацювати. Геометричні розміри та форма будинку, розміри окремих кімнат можуть бути змінені. Розташування кімнат, вікон, дверей тощо легко узгодити із вимогами замовника.

Повна вартість матеріалів включає в себе орієнтовну вартість вікон, вхідних дверей, бетону для фундаменту, труб водопостачання та каналізації, кабелів електромереж, утеплювача (пінопласту) для підлоги тощо.

Більш детальний розрахунок вартості будинку можна виконати самостійно за допомогою нашого будівельного калькулятора.

До вартості будівельних матеріалів для зведення будинку входять:

  • пиломатеріали
  • OSB плита
  • внутрішній утеплювач – мінеральна вата
  • зовнішній утеплювач – пінопласт
  • покриття стін та стелі – гіпсокартон
  • покрівельний матеріал – бітумна черепиця
  • усі кріпильні елементи
  • сітка, клей, суха штукатурка для фасаду
  • ринви водовідведення тощо

При розрахунках не враховано вартість виконання будівельних та інших монтажних робіт. Особливості виконання робіт із зведення каркасного будинку дозволяють встановити конструкцію будинку за проектом бригаді із 3-4х осіб у термін 6-12 днів. Орієнтовна вартість оплати праці 20-35 000грн. Більшість робіт із утеплення та оздолення стін легко виконати самостійно. Для роботи необхідно мінімальний набір інструмету: шуруповерт, компресор та пневмопістолет. Окрім фундаменту та штукатурки фасаду відсутні роботи із водними розчинами.

В розрахунки не входить вартість доставки будівельних матеріалів на майданчик.