Опис проекту

Компакт Хауз

Зовнішні розміри будинку 10х7,5м
Загальна площа 67,91кв.м
Висота зовнішніх стін 2,9м
Висота стелі 2,6м
Висота будинку 6,5м
Об’єм приміщень 176,6куб.м
Площа чотирискатного даху 142,2кв.м
Кількість вікон 7
Кількість міжкімнатних дверей 5
Тип покриття м’яка бітумна черепиця

Орієнтовна вартість будівельних матеріалів 165 000грн
Орієнтовна вартість усіх матеріалів для зведення будинку 200 000грн
Розрахункова вартість 2700грн/кв.м

ЗАМОВИТИ

Компакт Хауз – невеликий житловий будинок для сім’ї із 2-х або 3-х осіб загальною площею 67,91кв.м.

В цьому проекті реалізовано мінімально-достатній житловий простір для невеликої родини. Дві спальні площею 10,25 та 10,44кв.м розташовані у правій південній частині будинку. Простора ванна кімната розміром 7,65кв.м дозволяє розмістити необхідний мінімум сантехнічних вузлів. Просторий тамбур площею 2,84кв.м служить ефективним буфером між холодним повітрям ззовні та теплим всередині дому. Простір у великому коридорі площею 9,1кв.м організований таким чином, щоб дати можливість майбутнім господарям вільно переміщатись та вигідно розташувати гардеробні шафи-купе. Високе вікно праворуч у поєднанні із напівпрозорими міжкімнатними дверима дають можливість освітлювати внутрішній простір будинку на протязі усього сонячного дня. Окрім того в даному проекті ми пропонуємо простору кухню-студію, що об’єднана із вітальнею. Загальна площа цього приміщення – 24,26кв.м. Це дозволяє врахувати усі побажання замовника щодо розташування кухонних меблів, обіднього столу та м’якого куточку для відпочинку перед екраном телевізора. Додатково в проекті передбачено технічне приміщення площею 3,37кв.м під комору або котельню. У різних варіантах планування двері в котельню можна розмістити так, щоб вхід в приміщення був із тамбура.
Енергоефективність такого будинку дозволяє реалізувати систему опалення на повітряній основі. Інтегрувавши в одне ціле дров’яний камін та кондиціонер із функцією підігріву можна легко та дешево підтримувати комфортну температуру повітря в будинку.

Усі проекти ТОВ “ОСБ ХАУЗ Україна” є типовими. У процесі обговорення особливостей кожен проект можна видозмінити та доопрацювати. Геометричні розміри та форма будинку, розміри окремих кімнат можуть бути змінені. Розташування кімнат, вікон, дверей тощо легко узгодити із вимогами замовника.

Повна вартість матеріалів включає в себе орієнтовну вартість вікон, вхідних дверей, бетону для фундаменту, труб водопостачання та каналізації, кабелів електромереж, утеплювача (пінопласту) для підлоги тощо.

Більш детальний розрахунок вартості будинку можна виконати самостійно за допомогою нашого будівельного калькулятора.

До вартості будівельних матеріалів для зведення будинку входять:

  • пиломатеріали
  • OSB плита
  • внутрішній утеплювач – мінеральна вата
  • зовнішній утеплювач – пінопласт
  • покриття стін та стелі – гіпсокартон
  • покрівельний матеріал – бітумна черепиця
  • усі кріпильні елементи
  • сітка, клей, суха штукатурка для фасаду
  • ринви водовідведення тощо

При розрахунках не враховано вартість виконання будівельних та інших монтажних робіт. Особливості виконання робіт із зведення каркасного будинку дозволяють встановити конструкцію будинку за проектом бригаді із 3-4х осіб у термін 5-10 днів. Орієнтовна вартість оплати праці 15-30 000грн. Більшість робіт із утеплення та оздолення стін легко виконати самостійно. Для роботи необхідно мінімальний набір інструмету: шуруповерт, компресор та пневмопістолет. Окрім фундаменту та штукатурки фасаду відсутні роботи із водними розчинами.

В розрахунки не входить вартість доставки будівельних матеріалів на майданчик.