Опис проекту

Комфорт Хауз

Зовнішні розміри будинку 12,5х10,0м
Загальна площа 108,54кв.м
Висота зовнішніх стін 3,0м
Висота стелі 2,65м
Висота будинку 7,7м
Об’єм приміщень 287,6куб.м
Площа чотирискатного даху 235,6кв.м
Кількість вікон 7
Кількість міжкімнатних дверей 8
Тип покриття м’яка бітумна черепиця

Орієнтовна вартість будівельних матеріалів 255 000грн
Орієнтовна вартість усіх матеріалів для зведення будинку 298 000грн
Розрахункова вартість 2350грн/кв.м

ЗАМОВИТИ

Комфорт Хауз – просторий сучасний житловий будинок для сім’ї із 3-5 осіб загальною площею 108,54кв.м.

В цьому проекті ми реалізовали наші уявлення про кофортний житловий будинок для кожної родини. Три спальні площею 14,54кв.м, 13,38кв.м та 12,72кв.м розташовані у лівій південній частині будинку. Два повноцінних санвузли площею 4,07кв.м та 5,75кв.м дозволяють розділити навантаження та обслуговувати як усіх членів сім’ї так і гостей. В кожному санвузлі є можливість встановити туалет та умивальник для рук. Вхід у другий санвузол передбачено виключно із спальні для дорослих, що забезпечує необхідний рівень комфорту та приватності. Просторий тамбур площею 3,37кв.м служить ефективним буфером між холодним повітрям ззовні та теплим всередині дому а також дозволяє розмістити гардероб для верхнього одягу та наприклад дзеркало на протилежних стінах. Простір у великому коридорі площею 16,00кв.м організований таким чином, щоб вмістити одночасне переміщення по будинку в різних напрямках декількох людей. Ліворуч також передбачено місце для гардеробної шафи-купе. Окремо поруч із спальнею для дорослих ми передбачили гардеробну кімнату площею 4,15кв.м. Відсутність вікон в коридорі легко компенсується напівпрозорими міжкімнатними дверима та великим вікном праворуч. Розташування вікон у кожній кімнаті на протилежній до дверей стіні дає можливість легко освітлювати внутрішній простір будинку. В даному проекті ми реалізуємо сучасний розподіл приміщень із окремим входом але поєднали кухню, їдальню та вітальню в один простір площею 28,16кв.м. Разом із великим коридором це понад 44кв.м житлового простору, що освітлюється двома вікнами, великими прозорими балконними дверима, що служать виходом на терасу. Додатково денне світло легко проникає через напівпрозорі міжкімнатні двері, що в комплексі позитивно впливає на відчуття комфорту в будинку. Велика вітальня, об’єднана із кухнею, може бути легко розділена великим обіднім столом та/або барною стійкою поруч із великим вікном. Розміри вітальні дозволяють легко розмістити у вітальні великий телевізор, м’який куточок та дров’яний камін. Спільний простір дозволяє легко слідкувати за вогнем у каміні з кухні і з вітальні. В кухні також передбачено додаткове вікно, що сприяє комфортному використанню робочої зони. В проекті також передбачено велике технічне приміщення площею 6,40кв.м під котельню та/або комору. Значні розміри дозволяють розмістити в такій котельні будь-який твердопаливний котел, ємність-енергоакумулятор, електричний бойлер, розподільчі вузли водопостачання та електромережі. Окрім того розташування каміна передбачено на діагональній стіні ззовні котельні. Це дозволяє поєднати димохід від котла та каміна в один двохканальний комин та об’єднати різні джерела опалення будинку в одну ефективну енергосистему.
Не зважаючи на великі розміри будинку ми запланували такий інтегрований підхід до поєднання різних систем опалення будинку, який дозволить легко опалювати усі приміщення будинку із мінімальними затратами палива та часу на його обслуговування. В такому каркасному утепленому будинку також можна використовувати будь-який твердопаливний, газовий або електричний котел. Витрати тепла – 0.7-1,1Гкал на місяць. Таку кількість тепла виділяють сухі дрова масою 350-550кг. Коефіцієнт корисної дії сучасних твердопаливних котлів 70-90%, що дозволить економно опалювати просторий будинок та підігрівати воду в одній котельні із використанням одного й того ж котла. Ми рекомендуємо також в такому будинку паралельно організувати повітряну систему опалення, що дозволить додатково постачати тепло в усі приміщення будинку від каміну. Поєднання каміну із твердопаливним котлом дозволить у внутрішньому просторі будинку створити цегляний енергоакумулятор, що віддаватиме накопичене тепло в будинок на протязі 10-16 годин. Інтегрувавши в повітряну систему теплопостачання кондиціонер можна ефективно постачати в кімнати охолоджене повітря влітку від одного джерела.

Усі проекти ТОВ “ОСБ ХАУЗ Україна” є типовими. У процесі обговорення особливостей кожен проект можна видозмінити та доопрацювати. Геометричні розміри та форма будинку, розміри окремих кімнат можуть бути змінені. Розташування кімнат, вікон, дверей тощо легко узгодити із вимогами замовника.

Повна вартість матеріалів включає в себе орієнтовну вартість вікон, вхідних дверей, бетону для фундаменту, труб водопостачання та каналізації, кабелів електромереж, утеплювача (пінопласту) для підлоги тощо.

Більш детальний розрахунок вартості будинку можна виконати самостійно за допомогою нашого будівельного калькулятора.

До вартості будівельних матеріалів для зведення будинку входять:

  • пиломатеріали
  • OSB плита
  • внутрішній утеплювач – мінеральна вата
  • зовнішній утеплювач – пінопласт
  • покриття стін та стелі – гіпсокартон
  • покрівельний матеріал – бітумна черепиця
  • усі кріпильні елементи
  • сітка, клей, суха штукатурка для фасаду
  • ринви водовідведення тощо

При розрахунках не враховано вартість виконання будівельних та інших монтажних робіт. Особливості виконання робіт із зведення каркасного будинку дозволяють встановити конструкцію будинку за проектом бригаді із 3-4х осіб у термін 7-13 днів. Орієнтовна вартість оплати праці 25-40 000грн. Більшість робіт із утеплення та оздолення стін легко виконати самостійно. Для роботи необхідно мінімальний набір інструмету: шуруповерт, компресор та пневмопістолет. Окрім фундаменту та штукатурки фасаду відсутні роботи із водними розчинами.

В розрахунки не входить вартість доставки будівельних матеріалів на майданчик.