House-2

Словосполучення «каркасний будинок» широко відоме сьогодні в Україні. В мережі Інтернет можна знайти багато інформації на цю custom writing essays тему. Автори різних статей спираються на багаторічний досвід такого будівництва у різних країнах світу. Однак, визначальною особливістю, що вирізняє наші каркасні будинки, є поєднання застосування вертикально орієнтованих дерев’яних брусів із OSB плитами; утеплювачем для стін та стелі служать мінеральна (кам’яна) вата та пінополістирольні плити (пінопласт); внутрішнє оздоблення виготовляємо із гіпсокартонних листів.

cheap custom writings

House-3

Властивості деревини, як будівельного матеріалу, цінуються людьми вже давно. Із розвитком технологій камінь, метал та бетон потіснили деревину та дозволяють зводити значно більші та міцніші будівлі. Однак, у індивідуальному житловому будівництві дерев’яні конструкції залишились, хоча переважно лише при зведенні даху. Каркасне будівництво передбачає зведення не тільки покрівлі, але й стін будинку із дерев’яних брусів, що встановлені вертикально. Враховуючи фізичні особливості деревини, такий підхід дозволяє стінам витримувати високі навантаження при мінімальних витратах матеріалу.

Застосування сучасних OSB плит для зовнішнього та внутрішнього покриття конструкції дозволяє зміцнити дерев’яну конструкцію та вберегти дерево від впливу середовища. Використання великої кількості кріпильних елементів перетворює відносно тонку стіну товщиною 172мм у надійну та довговічну конструкцію. Саме OSB-3 плита товщиною 10 і 12мм надійно «зшиває» каркасну основу стін такого будинку.

House-1

Внутрішні порожнини стін та стелі каркасного будинку заповняємо утеплювачем – мінеральною або кам’яною ватою. Це дозволяє досягнути високих характеристик теплоізоляції. Мінеральна вата надзвичайно легка, недорога та проста у використанні. Конструкції будинку, що утеплений таким чином, мають низьку теплопровідність, нульову теплоємність, високу шумоізоляцію та дуже демократичну собівартість. Використання такого утеплювача вимагає низьких затрат праці, що позитивно впливає на загальну вартість будівництва.

House-4

Фасадне оздоблення каркасного будинку можна виконувати у різний спосіб. Декоративна цегла, фальш-брус, сайдинг – сучасні технології, що добре відомі у будівництві. Однак, найбільшої ефективності ми досягаємо при використанні пінополістирольних плит товщиною 100мм. Саме пінополістирол має найкращі теплоізоляційні властивості, легкий, дешевий та простий у використанні. Окрім того, це дозволяє кардинально вплинути на графік градієнта температур у стіні будинку та гарантовано змістити точку роси в масив пінополістиролу, що позитивно впливає на стан розподілу вологості у стіні та довговічність дерев’яної каркасної стіни.

Внутрішнє оздоблення будинку також можна виконати у різноманітний спосіб. Ідеальна площина внутрішніх стін, створених із OSB плит, дозволяє легко виконати інтер’єр будинку із різноманітної вагонки, дерев’яного фальш-брусу тощо. Однак, врахувавши особливості каркасного будинку, ми організовуємо безпечне та недороге виконання внутрішніх робіт із гіпсокартону. Відмінна вогнестійкість та екологічна бездоганність цього матеріалу дозволяють якісно та недорого задовольнити будь-які естетичні вимоги забудовника.

Каркасний будинок, виконаний із використанням запропонованих матеріалів, має невисоку теплоємність, що суттєво знижує залежність волатильності кімнатної температури від зміни сезону. Такий будинок можна легко та швидко обігріти, навіть якщо перед цим опалення не використовувалось на протязі кількох днів або тижнів. Так само легко будинок провітрюється та вентилюється. Використання при будівництві каркасного будинку матеріалів із низькою теплопровідністю дозволяє суттєво зменшити витрати на обігрівання такого будинку у зимовий період. Як показує досвід, для забезпечення стабільної кімнатної температури не нижче 200С для будинку загальною площею близько 100м2 необхідно від 0,5 до 1,0Гкал тепла на місяць в залежності від погодних умов. Для порівняння: 1Гкал тепла виділяється при спалюванні 160м3 природного газу або 450кг сухих дров.